Оригінальні освідчення. FLash Day

Оригінальне освідчення у потягу кохання

Здивуйте кохану креативним освідченням, зробіть їй пропозицію руки і серця в чарівному місці, яке здивує її та подарує незабутні враження надовго.

На Вас чекатиме вагончик потяга, оформлений сотнями свічок та ліхтариків, романтична вечеря, музичний супровід та фотосесія.

Замовити орагнізацію освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька


Яскраве освідчення з виглядом на Львів

Василь влаштував коханій незабутній сюрприз! Дівчина навіть не підозрювала про таке закінчення вечора, адже була впевнена, що її коханий в іншому місті.

На закоханих чекала вишукана романтична вечеря та незабутня фотосесія.

Замовляйте організацію яскравого освідчення у Львові за телефоном 063 688 7 888 та 098 705 23 12 або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Ваше повідомлення

Оригінальне та чуттєве освідчення-квест

На Віку чекало багато приємних несподіванок. Захоплюючий квест, романтичні послання, цікаві завдання, комічні герої та найголовніше, історія кохання, зображена на піску та чуттєва пропозиція руки і серця Івана.

Коли Віка прийшла до ресторану, на екрані з’явилось відео, в якому була зображена історія кохання під віршоване звернення коханого.

Замовляйте організацію яскравого освідчення за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Неймовірне лицарське освідчення у Львові

Кохання неможливо описати словами. Лише вчинком можна показати наскільки сильно кохаєш…


 Володя звернувся до нас з цікавою ідеєю. Він вирішив освідчитись, як справжній лицар, змагаючись за серце коханої в лицарському поєдинку.

Ідея нам дуже сподобалась і ми почали готувати Володю до двобою. Найважливішим завданням було організувати освідчення так, щоб його кохана дівчина Юля ні про що не здогадалась.

Тому ми вирішили замаскувати лицарський поєдинок під зйомку фільму “Лицарі міста лева”. А для конспірації, Володя повідомив Юлі, що він допомагає в організації дійства в якості художника.

Для зйомки ми обрали територію Львівського університету безпеки життєдіяльності (колишній Дім Інвалідів, побудований у 1855-1863 рр.), мури якого створювали неймовірну середньовічну атмосферу.

Наша команда підготувала справжній знімальний майданчик, на якому були присутні усі в повному складі – режисер-постановщик, сценарист, оператори. Атмосферності додавав середньовічний антураж – шатер, прапори, герби та факела.

Володя привіз кохану на зйомки фільму, де вже були присутні його друзі, які мали виконати роль “масовки”. Пояснивши, що потрібно підписати документи, Володя побіг одягати лицарський обладунок.
А тим часом на знімальному майданчику відбувались запеклі бої!

За сценарієм фільму, після першої сцени, що закінчується поразкою одного з лицарів, розпочинається друга, основна сцена – фінальний двобій.
Коли всі дублі першої сцени були відзняті, на знімальний майданчик в обладунку вийшов Володя, який розпочав поєдинок з переможцем.
Затамувавши подих, усі спостерігали за двобоєм, Юля ж навіть не підозрювала, що цей лицар – її коханий, який героїчно змагається за її руку та серце.

А далі відбулась найважливіша мить – лицар, вибивши меча у супротивника, зняв шолом, підійшов до своєї коханої та став на коліно.
Зворушені глядачі аплодували, а Юля від такої несподіванки була шокована та розчулена водночас.
Вона ніжно посміхнулась своєму лицарю і сказала “Так” 🙂


Володя готувався до освідчення протягом трьох місяців.
Поєдинок був поставлений протягом шести тренувань.
Володя ніколи до цього не тримав меча у руках.
З підготовкою освідчення йому допомогло більше 25 людей.

Замовити яскраве освідчення Ви можете за телефоном (063) 688-7-888 або заповніть, будь ласка, форму:

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Мальовниче освідчення на скелях

Готуючи це освідчення, головною метою для нас було – вразити кохану дівчину Богдана, тому для організації пропозиції ми обрали дивовижну локацію – Тустань.

Навіть грім та блискавки не завадили зробити пропозицію, натомість небо подарувало неймовірну красу.

Замовляйте організацію освідчення за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Романтичне освідчення біля озера

Ярослав звернувся до нас з бажанням освідчитись коханій Наді красиво та незабутньо. Безперечно місце освідчення мало бути з дивовижними краєвидами, тож ми обрали Свірзький замок.
Закохані приїхали до замку на фотосесію, звичайно, дівчина нічого не підозрювала 🙂

Поки закохані фотографувались, на них вже чекав романтично задекорований столик, букет троянд та дивовижні краєвиди озера на заході Сонця.

Для Наді це було цілковитою несподіванкою, вона була вражена сюрпризом, котрий її коханий для неї влаштував. Лунала її улюблена пісня, Ярослав став на одне коліно та запропонував свою руку і серце.
Надя сказала йому: “Так!” 🙂

Після освідчення на закоханих чекало солодке частування за столиком та продовження фотосесії в проміннях заходу сонця.

Ми щасливі, що стали частинкою свята чудових Ярослава та Наді 🙂

Замовити організацію освідчення можна за номером 063 688 7 888 та 098 705 23 12, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Креативне освідчення у Львові

Володя вирішив подарувати своїй коханій Віці незабутні враження від освідчення.
На дівчину чекали різноманітні майстер-класи, романтичні історії про Львів,
та найголовніше – пісочне шоу та пропозиція руки і серця!

Замовити яскраве освідчення у Львові Ви можете за телефоном 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Творче освідчення у Львові

Щоб вразити свою кохану дівчину яскравою пропозицією руки та серця у Львові, ми порадили Василеві своїми руками створити чудові подарунки до її дня народження.
Хлопець терпляче та натхненно підійшов до цієї справи, розкриваючи свої приховані таланти.

Для своєї коханої Василь зробив привітальну листівку, скриньку для прикрас, та різноманітні солодощі, відвідуючи чотири різні майстер-класи!


Подарунки, які Василь створив своїми руками, Христина отримала під час хенд-мейд квесту, який вона проходила на свій на день народження.

Христина навіть не здогадувалась, що кожний подарунок, який вона отримала, створений коханим! Та найголовніший сюрприз чекав Христину в ресторані, де на екрані вона побачила відео, адресоване саме для неї.

Замовити організацію яскравого освідчення Ви можете за телефоном 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму.

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Освідчення-флешмоб, Львів

Юра звернувся до Flash Day з цікавою ідеєю, він вирішив зробити пропозицію руки та серця коханій Ярині у вигляді яскравого флешмобу. Ми запропонували йому станцювати разом з усіма, щоб вона відчула усю його любов та готовність до неймовірних вчинків.

В цей день Юра та Ярина святкували свою третю річницю. Вони прийшли до ресторану, де на дівчину чекала несподіванка. Почала лунати музика і дівчата-танцюристки, весело посміхаючись до Ярини, почали виконувати драйвовий танець. За якийсь час до них приєднався Юра і разом з ними танцював для своєї коханої. Ярина була надзвичайно вражена таким сюрпризом, вона розчулилась і щасливо посміхалась.

Коли закінчилась музика, Юра підійшов до коханої та сказав їй омріяне: “Виходь за мене”. Розчулена Ярина сказала: “Так!”

Замовити яскраве освідчення Ви можете за телефоном +38 063 688 7 888 та +38 067 67 40 855, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Замовити організацію освідчення Ви можете за телефоном:
063 688-7-888, 098 705-23-12 або заповніть, будь ласка, форму.

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька


Яндекс.Метрика