Оригінальне освідчення з аквалангістом у Львові

Гарантія якості


Яскравий сюрприз


Професійні послуги


Від 25 000 грн

На Вашу половинку чекатиме дуже оригінальне та несподіване освідчення у Львові. Все відбуватиметься в одному з найцікавіших закладів Львова, де розмістився двоповерховий акваріум, головним мешканцем якого є різнобарвна акула.

Під час прогулянки містом Ви разом з коханою зупиняєтесь в ресторані, щоб насолодитись запашною кавою. У цей момент розпочинається найцікавіше. 

Аквалангіст проводить захоплююче шоу, годуючи з руки тропічні рибки, після чого починає кружляти у танці з однією з найнебезпечніших істот – справжньою акулою. Дівчина нічого не підозрює та насолоджується дійством, що відбувається у неї перед очима.

Шокуючою несподіванкою стає звернення до Вашої коханої, адже перед собою вона бачить напис з пропозицією руки та серця. Починає лунати романтична мелодія саксофону. Хвилюючий момент, дівчина затамовує подих та перед нею з’являєтесь Ви з вишуканим букетом троянд.

 Ви звертаєтесь до неї зі щирими та теплими словами та робите незабутню пропозицію руки і серця. Вона обов’язково скаже Вам: “Так!”. А цей момент стане одним з найщасливіших у Вашому спільному житті.

Дивовижним доповненням вечора буде професійна фотосесія та романтична вечеря під звуки саксофону.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером (063) 066-40-62, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Зручний спосіб спілкування