Романтичний квест та несподіване освідчення у Львові

Гарантія якості


Яскравий сценарій


Професійні послуги


Від 4000 грн

Денис вирішив здивувати кохану на День її народження під час подорожі до Львова. Він подарував коханій сертифікат на проходження романтичного квесту.

Все розпочалося з шоколадного майстер-класу, де закохані змогли відчути себе дітьми, зробити власноруч цукерки та розважитися досхочу.

Після цього на пару очікувало активне завдання з проходження лабіринту із зав’язаними очима. Пройти лабіринт можливо лише за допомогою підказок другої половинки, з чим закохані відмінно впорались.

Наступним завданням для пари було освоєння телеграфу. Закохані навчились передавати один одному таємничі послання за допомогою Азбуки Морзе.

Далі на пару чекало веселе завдання – “Романтична вікторина”. Вони змогли дізнатись більше цікавих фактів один про одного, відповідаючи на запитання про партнера.

На майстер-класі зі створення карамелі закохані змогли насолодитись захоплюючим процесом, весело провести час та власноруч зробити оригінальні льодяники.

Але найголовніший сюрприз відбувся біля Оперного театру! Веселий мім супроводжував дівчину, а люди дарували їй троянди та листівки з романтичними словами.

І ось дівчина потрапила до вишуканого ресторану, де на неї чекав коханий. Він промовив найщиріші зізнання в коханні, та попросив руки і серця дівчини. Зі слізьми щастя на очах кохана вона відповіла йому: «ТАК»!

Закохані ще довго насолоджувалися вечором, та були щасливі прожити цей насичений день, який залишиться у їх пам`яті назавжди!❤️

Замовити організацію освідчення у Львові можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму.

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Ваше повідомлення

[/vc_column]

Call Now Button