Читати статтю повністю

Неймовірне лицарське освідчення у Львові

Гарантія якості


Яскравий сюрприз

Професійна фото та відеозйомка


Від 15000 грн

Кохання неможливо описати словами. Лише вчинком можна показати наскільки сильно кохаєш…

 Володя звернувся до нас з цікавою ідеєю. Він вирішив освідчитись, як справжній лицар, змагаючись за серце коханої в лицарському поєдинку. Ідея нам дуже сподобалась, і ми почали готувати Володю до двобою. Найважливішим завданням було організувати освідчення так, щоб його кохана дівчина Юля ні про що не здогадалась. Тому ми вирішили замаскувати лицарський поєдинок під зйомку фільму “Лицарі міста лева”. А для конспірації, Володя повідомив Юлі, що він допомагає в організації дійства в якості художника.

Для зйомки ми обрали територію Львівського університету безпеки життєдіяльності (колишній Дім Інвалідів, побудований у 1855-1863 рр.), мури якого створювали неймовірну середньовічну атмосферу.

Наша команда підготувала справжній знімальний майданчик, на якому були присутні усі в повному складі – режисер-постановщик, сценарист, оператори. Атмосферності додавав середньовічний антураж – шатер, прапори, герби та факела.

Володя привіз кохану на зйомки фільму, де вже були присутні його друзі, які мали виконати роль “масовки”. Пояснивши, що потрібно підписати документи, Володя побіг одягати лицарський обладунок. А тим часом на знімальному майданчику відбувались запеклі бої!

За сценарієм фільму, після першої сцени, що закінчується поразкою одного з лицарів, розпочинається друга, основна сцена – фінальний двобій.
Коли всі дублі першої сцени були відзняті, на знімальний майданчик в обладунку вийшов Володя, який розпочав поєдинок з переможцем.
Затамувавши подих, усі спостерігали за двобоєм, Юля ж навіть не підозрювала, що цей лицар – її коханий, який героїчно змагається за її руку та серце.

А далі відбулась найважливіша мить – лицар, вибивши меча у супротивника, зняв шолом, підійшов до своєї коханої та став на коліно.
Зворушені глядачі аплодували, а Юля від такої несподіванки була шокована та розчулена водночас.
Вона ніжно посміхнулась своєму лицарю і сказала “Так” 🙂


Володя готувався до освідчення протягом трьох місяців.
Поєдинок був поставлений протягом шести тренувань.
Володя ніколи до цього не тримав меча у руках.
В організації освідчення взяли участь понад 25 людей.

Замовити яскраве освідчення Ви можете за телефоном (063) 066-40-62 або заповніть, будь ласка, форму:

Ваше ім'я

Номер телефону

Зручний спосіб спілкування