Романтичне освідчення у величних Карпатах

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійні послуги


Від 7500 грн

Подорожі – одні з найкращих подій у житті кожної людини. Кожна з них стає унікальною, а особливо, якщо під час подорожі здійснюються мрії. Одне з найбільш емоційних освідчень відбулось у мальовничих та величних Карпатах. Іван під час поїздки запросив Віту на прогулянку верхи однією з вершин Сколівських Бескид – горі Захар Беркут.

Чудовим доповненням цієї прогулянки стала професійна фотосесія, адже такі моменти варто залишити на згадку у вигляді неймовірних фото.

Іван дуже хвилювався, тому що саме у цей день на нього чекав найвідповідальніший крок у його житті. Пара під’їхала до вершини гори, вони вирішили прогулятись, щоб насолодитись приголомшливими краєвидами. В цей день було прохолодно, і величні вершини гір чіпляли пухкі хмари, але це ще більше прикрашало панораму, яка виднілась закоханим. Під час прогулянки Іван запросив Віту в цікаве місце, в якому на неї чекав головний сюрприз.

Дівчина до останнього не здогадувалась, що коханий готує для неї такий подарунок. Перед собою вона побачила величезний напис: “Виходь за мене” та романтичне оформлення на вершині гори. У цей момент Іван подарував коханій величезний букет троянд та поділився теплими і щирими почуттями. Віта була дуже розчулена, а коханий почув довгоочікуване: “Так!!!”. 

Після такого чуттєвого освідчення пара змогла насолодитись надзвичайною атмосферою, почастувати улюбленого вина та поділитись яскравими враженнями, які назавжди залишаться у їх пам’яті.

Ми були щасливі розділити такий емоційний та незабутній момент у житті Івана і Віти.

Замовити організацію освідчення Ви можете за телефоном 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Ваше повідомлення

Call Now Button