Креативне освідчення у Львові. Казка про двох закоханих

Гарантія якості


Оригінальний сценарій


Професійні послуги


Від 15 000 грн

Ця історія освідчення розчулить кожного. Вона про двох близьких людей, які дуже сильно кохають. Його звати Богдан, а її – Наталя. Довгий час їх розділяла відстань, та їх почуття лише міцніли. Богдан – справді романтична і творча особистість, тому освідчитись планував в особливий спосіб.

Він прагнув висловити свої почуття, тому написав історію їхнього кохання, яка повинна була стати сюжетом мультфільму. Ми розробили сценарій освідчення, і спланували все таким чином, щоб все відбулось під час приватного перегляду короткометражок.

Ми узгодили локацію, та зупинились на вишуканій залі Grand Hotel, щоб після освідчення закохані мали можливість повечеряти в романтичній атмосфері.

Наталя зовсім не здогадувалась про масштабний сюрприз, який ми спільно з Богданом для неї підготували.

 Закохані разом з іншими відвідувачами насолоджувались переглядом короткометражок, і після чергового мультфільму увімкнувся наступний, не подібний на інші, адже він був – про них.

Під час перегляду Наталя почала відчувати, що цей мультфільм – про них з Богданом, і кожне слово в цій історії наповнювало її трепетом та передчуттями.

Це було настільки неймовірно, що важко описати словами.. Коли на екрані з’явились головні слова: “Пташина, ти вийдеш за мене?”, Наталя не змогла стримати сліз. 

Богдан узяв її руку в свої долоні та попросив стати його дружиною. Схвильована дівчина відповіла коханому: “Так”.

Це був найщасливіший момент у житті Богдана та Наталі, і ми щиро радіємо, що розділили його з цією прекрасною парою. 

Завершення вечора було фантастичним! На закоханих чекала вишукано оформлена зала, романтична фотосесія і вечеря при свічках. 

 

Замовити організацію освідчення у Львові Ви можете за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Ваше повідомлення

Call Now Button