Оригінальне освідчення у Львові. Квест із несподіваним завершенням

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5000 грн

Неймовірний сюрприз влаштував Станіслав для своєї коханої. Він подарував їй сертифікат на проходження квесту. Протягом дня Марта отримала велику кількість подарунків та незабутні емоції. Першим завданням став майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок.

Після цього дівчина разом з подругою прямували до наступного завдання. За допомогою азбуки Морзе вони  розшифрували послання від Станіслава з подальшою інструкцією до дії.

Наступною локацією, яку відвідала Марта, стала кав’ярня, у якій дівчина змогла навчитись мистецтва лате-арту. З допомогою баристи Марта малювала різноманітні зображення на лате. Після завершення майстер-класу дівчина посмакувала кавою, та вирушила до наступного завдання, слідуючи підказкам коханого у листі.

Станіслав знав, як здивувати свою кохану та підготував несподіваний подарунок, який став ключовим у цей неймовірний день. Марта багато років займалась танцювальним мистецтвом, та завжди прагнула розвитку. Ми здійснили її маленьку мрію, і організували танцювальний майстер-клас стилю “контемп” у професійній студії.

Місцем зустрічі з коханим став надзвичайний Палац Потоцьких. Коли Марта зайшла до зали, то побачила перед собою Станіслава, який під час виконання її улюбленої мелодії, встав на коліно та освідчився в коханні. Цей момент став казковим та неочікуваним. Дівчина до останнього не могла повірити  у те, що це все відбувається з нею, і не змогла стримати сліз.

Станіслав зробив свою кохану найщасливішою у цей особливий день. Розділити щирі емоції приїхали батьки закоханих. Такий подарунок був найбільш чуттєвим, адже саме у цей момент сформувалась нова сім’я, яка розпочала свій шлях. Теплі слова кохання та щире : “Так!” – це було неперевершено.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button