Оригінальне освідчення у Львові. Квест із несподіваним завершенням

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5000 грн

Неймовірний сюрприз влаштував Станіслав для своєї коханої. Протягом дня Марта отримала велику кількість подарунків та незабутні емоції. Першим завданням став майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок.

Після цього дівчина разом з подругою прямували до наступного завдання. За допомогою азбуки Морзе вони  розшифрували послання від Станіслава з подальшою інструкцією до дії.

Наступною локацію, яку відвідала Марта стало кафе, у якому вона змогла навчитись робити справжню львівську каву та малювати неймовірні зображення за допомогою молока. По закінченню дівчина отримала лист від коханого з підказкою про те, куди потрібно рухатись далі.

Станіслав знав, як здивувати свою кохану та підготував несподіваний подарунок, який став ключовим у цей неймовірний день. Марта на той час багато років займалась танцювальним мистецтвом та завжди прагнула розвитку. Хлопець здійснив її маленьку мрію і організував танцювальний майстер-клас у професійній студії.

Місцем зустрічі з коханим став надзвичайний палац Потоцьких. Коли Марта зайшла в середину, то побачила перед собою Станіслава, який під час виконання їх улюбленої мелодії встав на коліно та освідчився в коханні. Цей момент став казковим та неочікуваним. Дівчина до останнього не могла повірити  у те, що це все відбувається з нею і не змогла стримати сліз.

Станіслав зробив свою кохану найщасливішою у цей особливий день. Розділити щирі емоції приїхали батьки закоханих. Такий подарунок був самим чуттєвим, адже саме у цей момент сформувалась нова сім’я , яка почала свій шлях. Теплі слова кохання та щире : “Так!” – це було неперевершено.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька