ТОП 10 найкрутіших освідчень в коханні

Освідчення в коханні – ключова подія у житті кожної пари. Мрієте про особливе освідчення, яке запам’ятається на все життя, та яке зможе потрапити в список найкращих інтернет-видань України?
До Вашої уваги найкрасивіші сценарії освідчень в коханні у Львові та інших містах України.

1. МАСШТАБНЕ ОСВІДЧЕННЯ З АКВАЛАНГІСТОМ

 Несподіване та оригінальне освідчення в коханні. В одному з найцікавіших закладів Львова на Вашу кохану чекатиме особливий сюрприз. Під час вашого побачення в акваріум спуститься аквалангіст, який покаже справжнє шоу, годуватиме акулу, після чого дістане табличку з написом: Ти вийдеш за мене?

2. ПРИГОЛОМШЛИВЕ ОСВІДЧЕННЯ В АЕРОПОРТУ

Танцювальний флешмоб, живе виконання улюбленої пісні, сюрприз за участі аніматорів, супровід міма – найкраща несподіванка під час зустрічі в аеропорту. Ваша кохана буде вражена таким сюрпризом і Ви почуєте довгоочікуване: “Так!”.

3.ОСВІДЧЕННЯ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ

Ви з коханою вже давно мрієте про політ на повітряній кулі? Це чудова можливість доповнити яскраві враження оригінальним освідченням у коханні. Під час польоту Ваша кохана побачить велетенський напис: “Виходь за мене”. В корзині буде схований величезний букет троянд і камера GoPro. 

4.БЕЗМЕЖНО КРАСИВЕ ОСВІДЧЕННЯ НА СКЕЛЯХ

Захід сонця, надзвичайні пейзажі та несподіване освідчення під час подорожі в унікальну локацію Львівщини – Урицькі скелі.
Витончена мелодія скрипки та романтичне оформлення створять незабутню атмосферу, і цей день запам’ятається на все життя!

5.ФАНТАСТИЧНЕ ОСВІДЧЕННЯ. ЛАЗЕРНЕ І ТАНЦЮВАЛЬНЕ ШОУ

Бажаєте зробити освідчення під час яскравого та незабутнього шоу? На Вас чекатиме танцювальна програма, історія Вашого кохання, зображена лазером на старовинних мурах Львова, улюблена композиція, під яку Ви зробите коханій пропозицію. Захоплення та інтрига до останньої музичної ноти – найкраще, що можна подарувати коханій і зробити подію ексклюзивною.

6.РОЗКІШНЕ ОСВІДЧЕННЯ У БУДИНКУ ВЧЕНИХ

Подаруйте коханій казку, в якій Вона відчує себе королевою. Бал у надзвичайно вишуканій локації з несподіваним сюжетом стане початком Вашої романтичної історії та вразить своїми масштабами. Момент освідчення, про який мріє кожна дівчина.

7.ОСВІДЧЕННЯ У ДЕЛЬФІНАРІЇ

Персональне шоу, купання з дельфінами, творчий подарунок від дельфінів і неочікуваний момент освідчення в коханні. Що може бути краще? Сльози щастя та емоційне: “Так!” і найкращі спогади на все життя! 

8.СПРАВЖНЄ ЛИЦАРСЬКЕ ОСВІДЧЕННЯ

Лицарський поєдинок- це не лише видовищне дійство, а й можливіть поринути у справжню епоху середньовіччя. Ніжне освідчення у коханні стане одним з найкращих проявів почуттів. Ваша кохана з гідністю оцінить ваші старання і Ви почуєте щире: “Так”!.

9.ДИВОВИЖНЕ ОСВІДЧЕННЯ, ПІД ЧАС ПОЛЬОТУ НА ПАРАПЛАНІ

Ви давно хотіли здивувати Вашу другу половинку оригінальним сюрпризом? Політ на параплані стане чудовим поєднанням яскравих вражень та неочікуваного освідчення у коханні. Під час польоту на Вашу кохану чекатиме величезний напис з пропозицією руки і серця, а після приземлення – букет троянд і ніжна зустріч з Вами.

10.НАДЗВИЧАЙНЕ VIP-ОСВІДЧЕННЯ У ГРАНД ГОТЕЛІ

Вишукане освідчення в одній з найбільш вражаючих локацій Львова. Ваша дівчина зможе поринути у романтичну атмосферу та побачити надзвичайно чуттєвий відео-ролик з Вашим зверненням, яке завершиться пропозицією руки і серця. Розчулена та щаслива дівчина запам’ятає цей день назавжди.