Приголомшливе освідчення у аеропорту ім. Данила Галицького

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 8000 грн

Чуттєве та довгоочікуване освідчення відбулось у аеропорту ім. Данила Галицького з безліччю сюрпризів для Ірини та надзвичайно емоційним завершенням.

Андрій довгий час готував сюрприз для Ірини і ось з’явилась чудова можливість втілити ідею у життя під час його повернення до Львова.
Ірина разом з донечкою чекали на Андрія у залі очікування аеропорта, як несподівано до них підійшов мім та подарував перший сюрприз від чоловіка – повітряні кульки з їх спільними фото. Після цього запросив прогулятись з ним до місця наступного подарунку.

Коли Ірина підійшла до холу, то раптово увімкнулась музика та почалось танцювальне шоу під час якого жінка не здогадувалась про те, що чекає на неї далі.

Після закінчення шоу люди виклали перед Іриною напис : “Виходь за мене!” і перед нею з’явився Андрій з букетом троянд для неї та донечки. У цей час зала аеропорта наповнилась мелодією живого виконання улюблених пісень пари. 

Андрій поділився всіма почуттями, які були у нього у душі та запропонував стати його дружиною. Усі присутні,які спостерігали за дійством були захоплені таким чуттєвим освідченням і подарували парі шалені оплески.
Звісно, чоловік почув омріяне: “Так!”.

Звуки музики додали незабутніх відчуттів та подарували закоханим найкращий вечір у їх спільному житті.
Ми дуже раді ,що змогли розділити такий емоційний момент та допомогли Андрію зробити Ірину найщасливішою жінкою на світі.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька