Приголомшливе освідчення у аеропорту ім. Данила Галицького

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійні послуги


Від 8000 грн

Чуттєве та довгоочікуване освідчення відбувалось у Львові, в аеропорту ім. Данила Галицького, з безліччю сюрпризів для Ірини та надзвичайно емоційним завершенням.

Андрій довгий час готував сюрприз для Ірини, і ось з’явилась чудова можливість втілити ідею у життя під час його повернення до Львова.
Ірина разом з донечкою чекали на Андрія у залі очікування аеропорта, як несподівано до них підійшов мім та подарував перший сюрприз від чоловіка –  листіавку з романтичними словами та повітряні кульки з їх спільними фото. Після цього веселий мім запросив дівчат прогулятись з ним до місця наступного подарунку.

Коли Ірина підійшла до холу, то раптово увімкнулась музика та розпочалось танцювальне шоу, яке дівчата захоплено спостерігали. Ірина не здогадувалась про те, що чекає на неї далі.

Після закінчення шоу люди виклали перед Іриною напис: “Виходь за мене!”, і перед нею з’явився Андрій з букетом троянд для неї та донечки. У цей час зала аеропорта наповнилась мелодією живого виконання улюблених пісень пари професійним гуртом.

Андрій поділився щирими почуттями, які були у нього на серці, та запропонував Ірині стати його дружиною. Усі присутні, які спостерігали за дійством, були захоплені таким чуттєвим освідченням, і подарували парі шалені оплески.
Звісно, чоловік почув омріяне: “Так!”.

Звуки музики додали незабутніх відчуттів та подарували закоханим найкращий вечір у їх спільному житті.
Ми надзвичайно щасливі, що змогли розділити такий емоційний момент разом із закоханими, та допомогли Андрію зробити Ірину найщасливішою жінкою на світі.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button