Фантастичне освідчення. Лазерне і танцювальне шоу. 200-те освідчення Flash Day

Хочемо поділитись з Вами радісною новиною.☺️ 
Flash Day agency відсвяткували 200-те освідчення в коханні!
Кожна з 200-от пар для нас – особлива та рідна, і ми надзвичайно щасливі, що стали частинкою їхньої історії.  

Наша команда довгий час готувала оригінальний сценарій 200-го освідчення. Саме Руслану та Юлії пощастило стати ювілейною парою, яка поєднала свої серця, зробила крок у спільне життя, та стала однією з найяскравіших закоханих в історії компанії Flash Day.

 

Руслан разом з коханою приїхали до Львова з Хмельницького для того, щоб насолодитись передноворічною атмосферою, яка панувала навколо. В цей день закохані святкували 6 річницю відносин, і Руслан подарував Юлії похід у салон краси. Тим часом він готував для неї сюрприз, про який дівчина точно не здогадувалась. Після відвідування салону краси Руслан запросив кохану на прогулянку. Коли закохані підійшли до площі, то побачили, що відбувається підготовка до якогось дійства, та вирішили зупинитись, щоб переглянути шоу.

Ведучі оголосили початок дійства, та глядачі спостерігали за неймовірним танцювальним флешмобом. Юлія була в захваті від того, що бачила перед собою, і до останнього не розуміла, що це все дійсво – саме для неї.

Після такого перфомансу відбулось оголошення лазерного шоу, та на стіні “Арсеналу” Руслан і Юлія побачили надзвичайно чуттєву історію кохання, супроводом до якої, була улюблена пісня дівчини. Кохана не могла повірити у те, що перед її очима відбувається настільки казкова подія.

Раптом на стіні з’явилось зображення каблучки та сцена освідчення. Юлія була здивована, але продовжувала переглядати історію. Останнім зображенням, яким завершилось шоу, був несподіваний напис: “Юляся, виходь за мене”.

Дівчина була шокована таким поворотом, та Руслан покликав кохану вийти з ним до середини площі. Хлопець поділився з нею своїми почуттями та освідчився у коханні. Зі слізьми щастя на очах Юлія сказала: “Так!”. Глядачі підтримали закохану пару оплесками під ефектний постріл конфеті. 

У цей вечір переглянути подію завітали гості з телебачення, та із задоволенням взяли інтерв’ю у приголомшливої пари – Руслана та Юлії. Всі, хто долучився до організації та перегляду шоу, були вражені маштабами цієї романтичної події.

Після завершення дійства пара вирушила до наступної локації – “Старенького трамвайчика”, де на них чекала романтична атмосфера. Руслан та Юлія змогли наслодолитись затишною атмосферою, та поділитись враженнями від такої фантастичної подорожі до Львова.
Ще раз вітаємо наших любих наречених. Ви – прекрасні, збережіть вашу любов на все життя! ♥ 

Також хочемо подякувати кожній парі за пережиті емоції, за довіру, за ваші щирі посмішки і слова подяки. Кожне “Так!” і сльози щастя на очах, – це те, що нас надихає, і заради чого ми створені. 

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button