Освідчення на терасі, ТЦ Forum Lviv

Кохайте так, щоб пронести це почуття крізь роки…


Ярослав звернувся до нас із бажанням вразити кохану Олену, та освідчитись їй в незвичайний спосіб. Він розповів нам, що Олена – його перше кохання, і вони разом вже 15 (!) років. Без сумніву, це мало бути особливе зізнання.

Ярослав вирішив зробити коханій сюрприз з нашою допомогою. Освідчення відбувалось в ТЦ “Форум Львів”, оскільки саме там працює Олена.

Поки Олена, нічого не підозрюючи, займалась улюбленою роботою, ми готували для неї сюрприз – відкриття літньої тераси! За нашою легендою, дівчина перемогла в конкурсі серед працівників ТЦ “Форум”, де розігрувалось право на перерізання стрічки під час відкриття тераси, а також шампанське та десерт від Confiserie Just.

Насправді ж на Олену чекала дивовижна несподіванка – тераса, прикрашена свічками, пелюстками троянд, гелієвими кульками, та її коханий з каблучкою і величезним букетом троянд.

Адміністратори радісно привітали Олену та запросили офіційне на відкриття тераси, де уже в очікуванні зібрались відвідувачі та персонал.

Олена навіть не здогадувалась, що основний подарунок ще попереду. Коли вона вийшла на терасу, щоб скуштувати десерт, на неї чекала ще одна несподіванка, яка змусила її серце битись частіше. За вікном для неї був викладений величезний надпис..

Тоді увійшов Ярослав, залунала дивовижна мелодія на скрипці, і він, вставши на коліно, сказав омріяне: “виходь за мене”. Полетіли пелюстки троянд, і закохана пара, не помічаючи нічого навколо, з’єдналась в чуттєвому поцілунку..

Замовити яскраве освідчення Ви можете за телефоном (063) 688-7-888 або заповніть, будь ласка, форму:

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька