Несподіване, оригінальне освідчення з ілюзіоністом у Львові

Гарантія якості


Яскравий сюрприз


Професійні послуги


Від 6000 грн

Це був один з найоригінальніших сюрпризів, який ми коли-небудь організовували! Все розпочалося з затишної львівської кав’ярні, куди закохані завітали, щоб насолодитись смачною кавою. В’ячеслав відлучився, щоб зустріти друзів, проте Ксенії сумувати не довелось. 

Через деякий час ілюзіоніст почав розважати публіку цікавими фокусами. Згодом він підійшов до Ксенії та запропонував їй взяти участь в його шоу. Вона із радістю прийняла його пропозицію. Розважаючи Ксенію фокусами, ілюзіоніст передав їй листівку з посланням від коханого. 

Ксенія ще не встигла зрозуміти, що відбувається, як до неї підійшла чарівна пара мімів. Вручивши їй наступну листівку, міми запросили дівчину прогулятись разом з ними. На шляху незнайомці дарували дівчині кульки та романтичні послання від В’ячеслава. Дівчина була настільки захоплена дійством, не підозрюючи, що ж на неї очікує далі.

 І ось Ксенія з мімами опинились на Площі Ринок, де на дівчину чекав основний сюрприз. Під живу мелодію оркестру, танцівники почали виконувати чуттєве танго. Це було справжнє шоу, яке зібрало велику публіку. Після закінчення танцю, міми повели Ксенію на сцену, де на неї очікував В‘ячеслав з букетом улюблених білих троянд. 

Він промовив найчуттєвіші слова, встав на коліно та зробив пропозицію руки і серця. Почувши емоційне: «Так!», музиканти зіграли улюблене танго, а люди підтримали оплесками пару, випустивши в небо гелієві кульки. Опісля такого шаленого дійства на закоханих чекала вечеря на терасі одного з найкрасивіших ресторанів Львова.

Ми щасливі, що нам вдалося подарувати закоханим такі чарівні емоції, які запам’ятаються їм на все життя.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером (063) 066-40-62, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Зручний спосіб спілкування