Романтичний квест у Львові

Не знаєте, що подарувати до дня народження або річниці?
Романтичний квест буде найкращим вибором.
Під час квесту Ви будете виконувати цікаві завдання, майстер-класи, а на завершення на Вас чекатиме романтичне побачення.


Починається квест з шоколадного майстер-класу, де Ви з половинкою зможете відчути себе дітьми, зробити власноруч цукерки та розважитися досхочу.

Після цього на Вас чекатиме активне завдання з проходження лабіринту із зав’язаними очима. Пройти лабіринт можливо лише за допомогою підказок другої половинки,

Наступним завданням для буде освоєння телеграфу. Ви навчитесь передавати один одному таємничі послання за допомогою Азбуки Морзе.

Далі на Вас з половинкою чекає веселе завдання – “Романтична вікторина”. Ви зможете дізнатись більше цікавих фактів один про одного, відповідаючи на запитання про партнера. 

На майстер-класі зі створення карамелі Ви зможете насолодитись захоплюючим процесом, весело провести час та власноруч зробити оригінальний льодяник.

Доповнити незабутню атмосферу свята зможе мім, який проведе Вашу кохану до ресторану, а на їх шляху люди даруватимуть троянди.

Чудовим завершенням квесту буде романтичне побачення в одному з найкращих ресторанів Львова.

Романтичний квест у Львові – це оригінальний подарунок до будь-якого свята, а також чудовий спосіб креативно зізнатись в почуттях та попросити руки і серця дівчини. 

Майстер-класи квесту можна змінювати та підбирати індивідуально,
тут Ви знайдете увесь перелік майстер-класів від Flash Day.

Замовити романтичний квест у Львові можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму.

Ваше ім'я

Номер телефону

Зручний спосіб спілкування

Ваше повідомлення