Яскраве освідчення в Хмельницькому

Гарантія якості


Яскравий сценарій


Професійні послуги


Від 5500 грн

Максим вирішив здивувати свою дівчину Іванну оригінальною пропозицією руки і серця у Хмельницькому. Команда Flash Day запропонувала йому оригінальний сценарій з підставною фотосесією. 

Все відбувалось у торговому центрі “Оазис”. Від імені піар-менеджера ТЦ ми запросили Іванну на кастинг-фотосесію. Іванна залюбки погодилась, та у визначений день розпочалась зйомка у торговому центрі. 

Все було дуже правдоподібно – професійні фотографи та відеооператори працювали з Іванною, доки не розпочалось танцювальне дійство. Іванна ще не здогадувалась, що це все організовано саме для неї. Дівчата-танцівниці запалювали публіку під найвідоміші треки, в цей час навколо зібралось чимало глядачів. 

На завершення почала лунати пісня “Marry you”, тоді дівчата винесли букви, та виклали напис “Виходь за мене”. Під улюблену пісню закоханих та шумні оплески всіх присутніх вийшов Максим з розкішним букетом білих троянд. Він покликав шоковану та розчулену дівчину до себе. Максим взяв мікрофон та зізнався Іванні у своїх найщиріших почуттях. 

Максим встав на одне коліно та запитав Іванну: “Ти вийдеш за мене?”. Дівчина голосно та впевнено відповіла: “Так!”. 

Щасливі посмішки та шалені емоції переповнювали закоханих в цей особливий момент. Пару підтримали їхні друзі та близькі, разом вони розділили радість цього свята. 

Ми щасливі, що змогли подарувати Максиму та Іванні ці незабутні миті, бажаємо парі великої любові та щасливого подружнього життя.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button