Грандіозне освідчення на найкрасивішій терасі Львова

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 4000 грн

Юрій вирішив здивувати кохану Марію грандіозним освідченням під час романтичної подорожі. На дівчину чекав масштабний сюрприз на терасі з неймовірними краєвидами старовинного Львова. 

Під час прогулянки хлопець відійшов на декілька хвилин, та у цей момент дівчина стала героїнею справжньої романтичної казки. До Марії підійшов мім, і передав листівку від Юрія з теплими словами та запрошенням до особливого місця. Кохана до останнього не здогадувалась, що буде відбуватись з нею далі…

Марія піднялась на терасу одного з найкращих готелів міста, і наступним сюрпризом стали улюблені квіти, які вона отримала від усміхнених учасників привітального флешмобу. 

 
   

Після цього Марія була вражена неймовірним шоу, що відбувалось на терасі. Дівчина спостерігала за виступом яскравих танцівниць під улюблену мелодію.
Дивовижної атмосфери піднесеності додавав неймовірний супровід струнного оркестру.

Хвилююча мить, дівчина проходить по червоній доріжці, яка наближує її до зустрічі з коханим. Мім заплющує їй очі, та в цей момент починає грати романтична мелодія, дівчина затамовує подих та бачить перед собою Юрія, який виходить до неї з ніжним букетом рожевих троянд. 

Це був неперевершений момент освідчення в коханні! Розчулена до сліз Марія з впевненістю сказала: “Так” на ніжну пропозицію коханого.
Після освідчення закохані змогли насолодитись дивовижною атмосферою, та поділитись враженнями за келихом ігристого вина. 

Ми були дуже щасливі розділити радість із закоханими, та подарувати їм незабутні емоції. Бажаємо Юрію та Марії назавжди зберегти свої почуття.

 

Замовляйте організацію романтичного освідчення за номером 063 688 7 888 або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Ваше повідомлення

[recaptcha]

Call Now Button