Романтичне освідчення в Тернополі

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійні послуги


Від 5500 грн

Надзвичайно романтичне освідчення відбулось в одному з найкрасивіших міст України – Тернополі.
Владислав підготував для своєї коханої Ірини приємний сюрприз, який запам’ятався парі на все життя.

Владислав запросив кохану на вечерю до одного з найкращих ресторанів міста з неймовірним виглядом на місто. Завчасно за парою був зарезервований столик у затишній залі. Офіціант приніс закоханим меню, але саме в цей момент у хлопця задзвонив телефон, і йому довелось залишити кохану за столиком на декілька хвилин. Офіціант передав Ірині листівку, в якій її коханий запросив Ірину у місце, де на неї очікує сюрприз.

Ірина зайшла на терасу, з якої відкривається чудова панорама Тернополя, та побачила романтично задекоровану локацію з безліччю свічок, ліхтариків та пелюсток троянд. Під мелодійний музичний супровід саксофону дівчина отримувала подарунки з теплими словами від Владислава. У цей час він був неподалік та його переповнювали хвилювання, адже він довгий час готувався до цього моменту.

Кожен подарунок наближував Ірину до зустрічі з Владиславом, і вона до останнього не могла зрозуміти, що відбувається навколо. У тексті останньої листівки було прохання подивитись з балкону вниз, та дівчина побачила напис “Marry me”. У цей момент у неї за спиною вже стояв Владислав з великим букетом червоних троянд. Ірина почула довгоочікувану пропозицію руки і серця коханого, а Владислав у відповідь почув щире і щасливе “Так!”.

На пару чекало приємне продовження вечора, фотосесія у казковому місці, романтична вечеря при свічках за теплою розмовою та келихом улюбленого вина.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button