Романтичне освідчення в Тернополі

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5500 грн

Надзвичайно романтичне освідчення відбулось в одному з найкрасивіших міст України – Тернополі.
Владислав підготував для своєї коханої Ірини приємний сюрприз, який запам’ятався парі на все життя.

Ввечері Владислав запросив кохану на вечерю до одного з найкращих ресторанів міста з неймовірним виглядом на місто. Завчасно за парою був зарезервований столик у затишній залі.
Офіціант приніс закоханим меню, для того, щоб вони змогли обрати улюблені страви, але саме у цей момент у хлопця задзвонив телефон і йому довелось залишити кохану за столиком на декілька хвилин. Офіціант передав Ірині листівку, в якій її коханий запросив Ірину у місце, де на неї очікує сюрприз.

Ірина зайшла на терасу, з якої відкривається чудова панорама Тернополя та побачила романтично задекоровану локацію з безліччю свічок та пелюсток. Під мелодійний музичний супровід саксофону дівчина отримувала подарунки з теплими словами від Владислава. У цей час він був неподалік та його переповнювали хвилювання, адже він довгий час готувався до цього моменту.

Кожен подарунок наближував Ірину до зустрічі з Владиславом, вона до останнього не могла зрозуміти, що відбувається навколо. У тексті останньої листівки вона побачила прохання подивитись з балкону вниз та побачила величезний напис “Marry me”. У цей момент у неї за спиною вже стояв Владислав з великим букетом червоних троянд. Ірина почула довгоочікувану пропозицію та хлопець почув щире і щасливе “Так!”.

На пару чекало приємне продовження вечора. Фотосесія у казковому місці з надзвичайними видами стала чудовим доповненням.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька