Освідчення-сюрпризи у Львові та інших містах України. Flash Day

Приємні сюрпризи люблять усі, чи не так? А якщо це романтичний сюрприз, у вигляді несподіваної пропозиції руки та серця, то в захваті буде не лише Ваша кохана, а й усі навколо 🙂
Ми складемо індивідуальний сценарій події, і найособливіший день у житті Вашої коханої пройде бездоганно, а Ви не будете хвилюватись через організаційні моменти.

239 щасливих ``Так!``

Душевний та оригінальний підхід


Креативний сценарій на Ваш бюджет

Професійна фото і відеозйомка


Організація освідчення від Flash Day

Як ми працюємо?

 • Пропонуємо різноманітні варіанти освідчення, відштовхуючись від вподобань Вашої коханої;
 • Рекомендуємо найкращі локації для освідчення;
 • Розробляємо індивідуальний сценарій;
 • Пропонуємо різні пакетні пропозиції;
 • Рекомендуємо професійні додаткові послуги без комісій та націнок;
 • Координуємо та супроводжуємо подію.

Ми забезпечуємо:

 • Оригінальний та професійний підхід;
 • Якісне обслуговування та супровід;
 • Професійну фото та відео-зйомку;
 • Найкращі додаткові послуги;
 • Вишукане оформлення місця освідчення;
 • Трансфер, технічне оснащення події;
 • Ваш спокій за усі організаційні моменти.

Додатково можна замовити:

 • Танцювальний або привітальний флешмоб;
 • Музичний супровід (саксофоніст, скрипаль, музичний гурт);
 • Іменний напис: “Виходь за мне”/ “Я тебе кохаю”;
 • Букет квітів, гелеві кульки, романтичні подарунки;
 • Пісочну анімацію, послуги міма;
 • Феєрверки, віп-трансфер;
 • Інші послуги залежно від сценарію освідчення.

До Вашої уваги кілька незабутніх освідчень-сюрпризів у Львові та інших містах України.

Приголомшливе освідчення у аеропорту ім. Данила Галицького

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 8000 грн

Чуттєве та довгоочікуване освідчення відбулось у аеропорту ім. Данила Галицького з безліччю сюрпризів для Ірини та надзвичайно емоційним завершенням.

Андрій довгий час готував сюрприз для Ірини і ось з’явилась чудова можливість втілити ідею у життя під час його повернення до Львова.
Ірина разом з донечкою чекали на Андрія у залі очікування аеропорта, як несподівано до них підійшов мім та подарував перший сюрприз від чоловіка – повітряні кульки з їх спільними фото. Після цього запросив прогулятись з ним до місця наступного подарунку.

Коли Ірина підійшла до холу, то раптово увімкнулась музика та почалось танцювальне шоу під час якого жінка не здогадувалась про те, що чекає на неї далі.

Після закінчення шоу люди виклали перед Іриною напис : “Виходь за мене!” і перед нею з’явився Андрій з букетом троянд для неї та донечки. У цей час зала аеропорта наповнилась мелодією живого виконання улюблених пісень пари. 

Андрій поділився всіма почуттями, які були у нього у душі та запропонував стати його дружиною. Усі присутні,які спостерігали за дійством були захоплені таким чуттєвим освідченням і подарували парі шалені оплески.
Звісно, чоловік почув омріяне: “Так!”.

Звуки музики додали незабутніх відчуттів та подарували закоханим найкращий вечір у їх спільному житті.
Ми дуже раді ,що змогли розділити такий емоційний момент та допомогли Андрію зробити Ірину найщасливішою жінкою на світі.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Освідчення-сюрприз під вікнами коханої

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 3500 грн

Хлопець вирішив здивувати свою дівчину надзвичайно емоційним та чуттєвим освідченням у вигляді сюрпризу під вікнами.
Чоловік повертався з іншого міста та подарував дівчині незабутні емоції. 

На дівчину чекало живе виконання її улюблених пісень у супроводі розкішного саксофону у поєднанні з акустичною гітарою. Коли вона вийшла на вулицю, то побачила перед очима напис: “Marry me” з безліччю повітряних гелієвих кульок.

 Хлопець встав на коліно та запропонував коханій стати його дружиною. Дівчина не змогла стримати сліз та сказала емоційне: “Так!”. У цей момент навколо пари вистрілили холодні фонтани та привернули увагу всіх перехожих. 

Наша команда допоможе Вам реалізувати оригінальні ідеї, подарувати коханій надзвичайно яскраві емоції та приємні спогади у найкоротші терміни.
А Ви готові здивувати кохану? 😉

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Грандіозне 200-те освідчення. Лазерне і танцювальне шоу

Хочемо поділитись з вами радісною новиною.☺️ 
Flash Day agency відсвяткували 200-те освідчення в коханні!
Кожна з 200-от пар для нас – особлива та рідна, і ми надзвичайно щасливі, що стали частинкою їхньої історії. 

Наша команда довгий час готувала оригінальний сценарій 200-го освідчення. Саме Руслану та Юлії пощастило стати ювілейною парою, яка поєднала свої серця, зробила крок у спільне життя та змогла стати одною з найяскравіших закоханих в історії компанії Flash Day.

Руслан разом з коханою приїхали до Львова з Хмельницького для того, щоб насолодитись передноворічною атмосферою, яка панувала навколо. В цей день закохані святкували 6 річницю відносин, Руслан подарував Юлії похід у салон краси. Тим часом він готував для неї сюрприз, про який дівчина точно не здогадувалась. Після відвідування салону краси Руслан запросив кохану на прогулянку. Коли закохані підійшли до площі, то побачили, що відбувається підготовка до якогось дійства та вирішили зупинитись, щоб переглянути шоу.

Ведучі оголосили початок та глядачі спостерігали за неймовірним танцювальним флешмобом. Юлія була в захваті від того, що бачила перед собою, і до останнього не розуміла, що це все дійсво – саме для неї.

Після такого перфомансу відбулось оголошення лазерного шоу та на стіні “Арсеналу” Руслан та Юлія побачили надзвичайно чуттєву історію кохання, супроводом до якої, була улюблена пісня дівчини. Кохана не могла повірити у те, що перед її очима відбувається настільки казкова подія.

Раптом на стіні з’явилось зображення каблучки та сцена освідчення. Юлія була здивована, але продовжувала переглядати історію. Останнім зображенням, яким завершилось шоу був несподіваний напис: “Юляся, виходь за мене”.

Дівчина була шокована таким сюжетом та Руслан покликав кохану вийти з ним до середини площі. Хлопець поділився з нею своїми почуттями та освідчився у коханні. Юлія сказала: “Так!”. Глядачі підтримали молоду пару оплесками під ефектний постріл конфеті. 

У цей вечір переглянути подію завітали гості з телебачення та з задоволенням взяли інтерв’ю у приголомшливої пари Руслана та Юлії. Всі, хто долучився до організації та перегляду шоу були вражені маштабами цієї романтичної події.

Після чудового завершення шоу пара попрямувала до наступної локації “Старенького трамвайчика”, де на них чекала романтична атмосфера. Руслан та Юлія змогли наслодолитись затишною атмосферою та поділитись враженнями від такої фантастичної подорожі до Львова.
Ще раз вітаємо наших любих наречених. Ви – прекрасні, збережіть вашу любов на все життя!!! ♥ 

Дякуємо кожній парі за пережиті емоції, за довіру, за ваші щирі посмішки і слова подяки. Кожне “Так!” і сльози щастя на очах, – це найкраще, що можна почути в нашій роботі. 

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

[/vc_column]

Освідчення у торгівельному центрі з неймовірним завершенням вечора

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5000 грн

Назар підготував для коханої Лілії надзвичайний сюрприз та подарував вечір, який залишив найкращі спогади на все життя.У цей день хлопець привіз дівчину до подруги в торговий центр та пообіцяв, що зустрінеться з ними пізніше. Лілія нічого не підозрювала та просто прогулювалась по магазинам і в певний час її зустрів мім. Він запросив подруг прогулятись разом з ним.

Дівчата не могли зрозуміти що відбувається навколо. Вони прийшли на центральну площу торгового центру та несподівано для всіх увімкнулась музика. Це був по-справжньому казковий момент, адже перед собою Лілія побачила велику кількість людей, які виконували танець саме для неї. Навколо зібралось багато людей, які з захватом спостерігали за цим магічним шоу.

Дівчина намагалась додзвонитись до коханого, адже його ще не було поряд і він до останнього не піднімав слухавку. Назар очікував на їх зустріч та був всього лиш за декілька кроків до Лілії.

Танець завершився та перед дівчиною з’явився напис: “Я ТЕБЕ КОХАЮ”. Вона зрозуміла, що це шоу відбувалось лише для неї. Після цього до Лілії вийшов коханий та запросив підійти до нього. Назар поділився теплими та щирими словами, встав на коліно і освідчився в коханні. Хлопець почув надзвичайно емоційне: “Так!”. Друзі та прості перехожі підтримали пару оплесками. Цей момент став одним з найкращих цього вечора.

Після цього Назар повідомив про наступний сюрприз та вони разом прямували до машини. Лілія була здивована побаченим, адже перед нею стояв величезний білий лімузин, який разом з ними відправився до наступної локації. Пара приїхала до одного з найкращих готелів Львова.

Хлопець подав коханій руку та вони разом зайшли до готелю. В середині на Лілію чекала неймовірна та романтична атмосфера, затишний вечір для двох і можливість поділитись враженнями від всього, що відбувалось у цей чудовий день.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Чуттєве освідчення в Києві на День Народження

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5000 грн

Сергій вирішив влаштувати для коханої Людмили незабутній День Народження та подарувати найкращі емоції, які залишились у їх пам’яті назавжди. Він запросив кохану на романтичну вечерю у ресторан в самому серці Києва. Дівчина була в захваті, адже навколо панувала затишна та романтична атмосфера.

В певний час до дівчини почали підходити відвідувачі ресторану з  теплими привітаннями та подарунками.

Кожен подарунок став чудовим доповненням вечора. Після кожної наступної листівки дівчина розуміла, що ці сюрпризи підготував для неї саме Сергій.

Найбільш яскравим подарунком вечора стала неймовірна зустріч коханих. Сергій з дивовижним букетом троянд вийшов до Людмили та чуттєво освідчився у коханні. Відвідувачі підтримали пару та привітали бурхливими оплесками.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Прогулянка на кареті з несподіваним завершенням

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5000 грн

Ігор довгий час працював за кордоном та вирішив здивувати кохану приємним сюрпризом за день до приїзду. За декілька днів він попросив Тетяну приїхати в центр для того, щоб вона забрала важливі документи. 

Зустріч була запланована біля пам’ятника Тарасові Шевченку. У певний час на дівчину чекав мім, який передав перший конверт з теплими словами від коханого.

В листівці було запрошення на прогулянку у кареті. Мім провів Тетяну та вони вирушили насолоджуватись красою вечірнього міста. Під час катання дівчина побачила великий напис: “Я тебе кохаю” під стінами Оперного театру та була дуже здивована.

Тетяна була вражена всім, що відбувалось навколо. У телефонній розмові з мамою вона дуже емоційно описувала цей сюрприз. Тим часом Ігор очікував на кохану в одному з найкращих ресторанів міста та переживав, адже це була їх перша зустріч за довгий час розлуки.

Настав хвилюючий момент. Карета зупинилась перед готельним комплексом та Тетяна у супроводі міма прямувала до коханого. 

Дівчина зайшла в залу та побачила перед собою коханого. Це було дуже несподівано, тому що він повинен був приїхати до Львова лише на наступний день.
Ігор обійняв кохану та сказав багато приємних та ніжних слів, після чого встав на коліно і зробив надзвичайно чуттєву пропозицію руки та серця. Вона сказала щасливе: “Так!”.

Після цього на закоханих чекала смачна вечеря від шеф-кухаря ресторану під звуки саксофона та затишна романтична атмосфера.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Яскраве та романтичне освідчення у Львові

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 3500 грн

Хлопець вирішив здивувати свою кохану та подарувати їй найщасливіший день. Він підготував для неї сюрприз, та в певний час під будинком на чекав оформлений лімузин. В ньому дівчина отримала листівку з запрошенням до одного з найкращих ресторанів Львова.

Піднявшись на останній поверх дівчина була неймовірно вражена, адже побачила перед собою саксофоніста, який виконував її улюблену пісню, а також романтично оформлений столик з панорамним виглядом на Львів.

На кохану чекала велика кількість подарунків, а головним сюрпризом стало освідчення в коханні. Дівчина була надзвичайно щасливою та коханий почув довгоочікуване: “Так!”.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Неочікуване освідчення під час екскурсії старим Львовом

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5000 грн

Надзвичайний подарунок підготував хлопець для своєї коханої на вихідні. Разом з дівчиною вони приїхали до Львова та під час прогулянки на них чекала неймовірна екскурсія старими вуличками нашого славетного міста. 

Хлопець відлучився по справах та в цей момент до коханої підійшов музикант, виконуючи її улюблену мелодію. Навколо неї панувала тепла атмосфера, адже зібралась велика кількість людей, спостерігаючи за дійством. 

Разом з музикантом дівчина вийшла на центральну площу та побачила свого коханого, який стояв з великим букетом квітів на фоні надпису “Виходь за мене!”. Цей момент став найзворушливішою подією, яка запам’яталась парі надовго. 

Несподівані вчинки – це найкращий подарунок для коханої людини, адже саме вони роблять життя яскравішим.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше имя

Номер телефона

Ваш e-mail

Ваше сообщение

Несподіване освідчення у Хмельницькому

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5500 грн

Чудове та несподіване освідчення для пари відбувалось у Хмельницькому. На Аліну чекав незабутній сюрприз від коханого.

Все почалось з несподіваної зустрічі з мімом, який передав коханій лист від хлопця. Він супроводжував її до місця зустрічі і на шляху Аліна отримувала багато неочікуваних подарунків, які з кожним кроком наближували до коханого.

В момент, коли дівчина зайшла на територію розкішного комплексу та побачила Дениса, то була надзвичайно вражена. Коханий встав на коліно та попросив руки та серця Аліни, звичайно, вона сказала: “Так!”.

Після освідчення на закоханих очікувала романтична фотосесія, неймовірна атмосфера наодинці з другою половинкою за келихом шампанського та вишуканими десертами.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Дивовижне освідчення у Львові. Флешмоб та виконання пісні

Гарантія якості


Яскравий сюрприз

Професійна фото та відеозйомка


Від 10000 грн

На Олю в ТРЦ “Victoria Gardens” чекав неабиякий сюрприз: танцювальний флешмоб за участі її коханого, виконання пісні, після чого – подорож в лімузині та романтична вечеря при свічках!

Замовляйте організацію освідчення у Львові за телефоном 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

ПОВЕРНУТИСЬ ДО ОСВІДЧЕНЬ

Замовити організацію освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

[/vc_row]