Читати статтю повністю

Чуттєве освідчення у Львові під час виконання пісні

Гарантія якості


Яскравий сценарій


Професійні послуги


Від 5000 грн

Цю пропозицію руки і серця ми не забудемо ніколи! Назар розпочав підготовку ще за декілька місяців до події. Він хотів по-справжньому вразити свою кохану Христину, тому вирішив заспівати для неї пісню. Навиків вокалу у Назара не було, тож ми доклали максимум зусиль, щоб у нього все вдалося.

Назар відвідував заняття з вокалу протягом трьох місяців, щоб гарно виконати пісню, під яку хотів освідчитись! Цей довгий час Назар дуже майстерно приховував все від Христини, щоб дівчина нічого не запідозрила. І у нього все вдалося!

Все пройшло дуже гарно та чуттєво. В цей день закохані святкували річницю в одному з найкращих ресторанів Львова. Спочатку Христину провели в романтично оформлену залу, і вона не розуміла, що відбувається. На телевізорі ми запустили відеозвернення Назара, де він говорив найтепліші слова, адресовані дівчині. 

Христина була приємно вражена, але це був лиш початок сюрпризу. Тоді Назар увійшов до зали, і заспівав у мікрофон романтичну пісню «Marry me». 

Дівчина була шокована, адже ніколи не могла б подумати, що Назар здатен на такий крок заради неї. Вона підійшла до нього, обійняла та сказала емоційне: «Так!». 

Ми щиро радіємо, коли хлопці мають таке велике бажання вразити свою кохану. З великим задоволенням ми допомагаємо їм втілити все задумане в життя!❤️

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button