Дивовижне освідчення в аеропорту

Гарантія якості


Дивовижний сюрприз

Професійні послуги


Від 15 000 грн

Дуже романтичне та оригінальне освідчення відбувалось в терміналі аеропорту ‘Київ”.
На Інну чекало багато приємних сюрпризів: танцювальний флешмоб, живе виконання її улюбленої пісні, листівки та квіти від коханого,

і звичайно ж головний сюрприз – несподіване освідчення в коханні.

При вході Інну зустрів скрипаль, який посміхаючись до неї, подарував їй троянду та листівку від Максима. Інна була впевнена, що її коханий в іншому місті, насправді ж він схвильовано чекав на неї в терміналі.

Розгублена дівчина читала записку коханого та не розуміла, що відбувається. Скрипаль заграв улюблену мелодію, а незнайомці продовжували дарувати їй троянди та листівки..

Далі почалось щось неймовірне – залунала її улюблена пісня в живому виконанні музикантів, а люди навколо почали танцювати..

Інна захоплено спостерігала за дійством, навіть не підозрюючи, що Максим у неї за спиною!

Коханий обійняв дівчину, і вона не могла стримати емоцій. Не тямлячи себе від щастя, закохані танцювали, не помічаючи навколо нікого..

Розчулена Інна ще довго не могла оговтатись, а в ресторані на неї чекала чергова несподіванка – прикрашений свічками столик, вино та улюблений десерт, а за вікном – величезними літерами викладений напис “Ти вийдеш за мене?” . Звичайно, вона сказала “Так!” 🙂
Цей неймовірний день запам’ятається Максиму та Інні на все життя! Ми щасливі, що змогли вразити дівчину та подарували парі незабутні емоції.

Замовити яскраве освідчення Ви можете за телефоном (063) 688-7-888 або заповніть, будь ласка, форму:

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button