Креативне освідчення у Львові. Прогулянка на кареті та яскравий сюрприз

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5000 грн

Ігор вирішив здивувати кохану Тетяну приємним сюрпризом за день до його приїзду. Він довгий час проживав за кордоном, і заздалегідь готувався до цієї визначної події. Ми підготували для Тетяни незабутній сюрприз. Ігор попросив Тетяну приїхати на зустріч з колегою, щоб вона забрала важливі документи. 

Зустріч була запланована біля пам’ятника Тарасові Шевченку. У певний час на дівчину чекав мім, який передав перший конверт з теплими словами від коханого.

В листівці було запрошення на прогулянку у кареті. Мім провів Тетяну та вони вирушили насолоджуватись красою вечірнього міста. Коли карета проїжджала поблизу Оперного театру дівчина побачила великий напис: “Я тебе кохаю”, та була дуже приємно здивована. 

Тетяна була вражена всім, що відбувалось навколо. У телефонній розмові з мамою вона дуже емоційно описувала цей сюрприз. Тим часом Ігор очікував на кохану в одному з найкращих ресторанів міста, та дуже сильно хвилювався, адже це була їх перша зустріч за довгий час розлуки.

Настав хвилюючий момент. Карета зупинилась перед готельним комплексом, і Тетяна у супроводі міма прямувала до коханого. 

Дівчина увійшла до зали, та побачила перед собою коханого. Це було дуже несподівано, тому що він повинен був приїхати до Львова лише наступного дня.
Ігор обійняв кохану та сказав багато приємних та ніжних слів, після чого встав на коліно, і зробив надзвичайно чуттєву пропозицію руки та серця. Тетяна сказала коханому щасливе: “Так!”.

Після цього на закоханих чекала вишукана вечеря від шеф-кухаря ресторану під звуки саксофону у романтичній атмосфері.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button