Читати статтю повністю

Прогулянка на кареті з несподіваним завершенням

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 5000 грн

Ігор довгий час працював за кордоном та вирішив здивувати кохану приємним сюрпризом за день до приїзду. За декілька днів він попросив Тетяну приїхати в центр для того, щоб вона забрала важливі документи. 

Зустріч була запланована біля пам’ятника Тарасові Шевченку. У певний час на дівчину чекав мім, який передав перший конверт з теплими словами від коханого.

В листівці було запрошення на прогулянку у кареті. Мім провів Тетяну та вони вирушили насолоджуватись красою вечірнього міста. Під час катання дівчина побачила великий напис: “Я тебе кохаю” під стінами Оперного театру та була дуже здивована.

Тетяна була вражена всім, що відбувалось навколо. У телефонній розмові з мамою вона дуже емоційно описувала цей сюрприз. Тим часом Ігор очікував на кохану в одному з найкращих ресторанів міста та переживав, адже це була їх перша зустріч за довгий час розлуки.

Настав хвилюючий момент. Карета зупинилась перед готельним комплексом та Тетяна у супроводі міма прямувала до коханого. 

Дівчина зайшла в залу та побачила перед собою коханого. Це було дуже несподівано, тому що він повинен був приїхати до Львова лише на наступний день.
Ігор обійняв кохану та сказав багато приємних та ніжних слів, після чого встав на коліно і зробив надзвичайно чуттєву пропозицію руки та серця. Вона сказала щасливе: “Так!”.

Після цього на закоханих чекала смачна вечеря від шеф-кухаря ресторану під звуки саксофона та затишна романтична атмосфера.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька