Грандіозне освідчення у торговому центрі з неймовірним завершенням вечора

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійна фото та відеозйомка


Від 10000 грн

Назар підготував для коханої Лілії надзвичайний сюрприз та подарував вечір, який залишив найкращі спогади на все життя.У цей день хлопець привіз дівчину до подруги в торговий центр та пообіцяв, що зустрінеться з ними пізніше. Лілія нічого не підозрювала та просто прогулювалась по магазинам і в певний час її зустрів мім. Він запросив подруг прогулятись разом з ним.

Дівчата не могли зрозуміти що відбувається навколо. Вони прийшли на центральну площу торгового центру та несподівано для всіх увімкнулась музика. Це був по-справжньому казковий момент, адже перед собою Лілія побачила велику кількість людей, які виконували танець саме для неї. Навколо зібралось багато людей, які з захватом спостерігали за цим магічним шоу.

Дівчина намагалась додзвонитись до коханого, адже його ще не було поряд і він до останнього не піднімав слухавку. Назар очікував на їх зустріч та був всього лиш за декілька кроків до Лілії.

Танець завершився та перед дівчиною з’явився напис: “Я ТЕБЕ КОХАЮ”. Вона зрозуміла, що це шоу відбувалось лише для неї. Після цього до Лілії вийшов коханий та запросив підійти до нього. Назар поділився теплими та щирими словами, встав на коліно і освідчився в коханні. Хлопець почув надзвичайно емоційне: “Так!”. Друзі та прості перехожі підтримали пару оплесками. Цей момент став одним з найкращих цього вечора.

Після цього Назар повідомив про наступний сюрприз та вони разом прямували до машини. Лілія була здивована побаченим, адже перед нею стояв величезний білий лімузин, який разом з ними відправився до наступної локації. Пара приїхала до одного з найкращих готелів Львова.

Хлопець подав коханій руку та вони разом зайшли до готелю. В середині на Лілію чекала неймовірна та романтична атмосфера, затишний вечір для двох і можливість поділитись враженнями від всього, що відбувалось у цей чудовий день.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька