Грандіозне освідчення у торговому центрі у Львові

Гарантія якості


Вишуканий декор


Професійні послуги


Від 8500 грн

Назар підготував для коханої Лілії надзвичайний сюрприз, та подарував вечір, який залишив найкращі спогади на все життя. У цей день хлопець привіз дівчину до подруги в торговий центр та пообіцяв, що зустрінеться з ними пізніше. Лілія нічого не підозрювала та прогулювалась магазинами, і в певний час її зустрів веселий мім. Він запросив подруг прогулятись разом з ним.

Дівчата не могли зрозуміти що відбувається навколо. Вони прийшли на центральну площу торгового центру, та несподівано для всіх увімкнулась музика. Це був по-справжньому казковий момент, адже перед собою Лілія побачила велику кількість людей, які виконували танець саме для неї. Навколо зібралось багато людей, які із захватом спостерігали за цим магічним шоу.

Назар з нетерпінням очікував на їх зустріч та був всього лиш за декілька кроків до Лілії.

Танець завершився, та перед дівчиною з’явився напис: “Я ТЕБЕ КОХАЮ”. Вона зрозуміла, що це шоу відбувалось лише для неї. Після цього до Лілії вийшов коханий та запросив підійти до нього. Назар поділився теплими та щирими словами, встав на коліно і освідчився в коханні. Хлопець почув надзвичайно емоційне: “Так!”. Друзі та прості перехожі підтримали пару оплесками. Цей момент запам’ятається парі на все життя.

Після цього Назар повідомив про наступний сюрприз, та вони разом прямували до машини. Лілія була здивована побаченим, адже перед нею стояв величезний білий лімузин, на якому закохані вирушили до наступної локації. Пара приїхала до одного з найкращих готелів Львова.

На Лілію чекала неймовірна та романтична атмосфера у вишукано задекорованій панорамній залі ресторану. Це був особливий та затишний вечір, і закохані щиро ділились враженнями, згадуючи одну з найголовніших подій у їхньому житті.

Замовити організацію романтичного освідчення можна за номером 063 688 7 888, або заповніть, будь ласка, форму

Ваше ім'я

Номер телефону

Ваша поштова скринька

Call Now Button